Save energy

Ponad 30-letnie doświadczenie w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań chłodniczych zaowocowało stworzeniem serii agregatów inwerterowych, oznaczonych jako MultiCool Plus.

Adres

IGLOO
Stary Wiśnicz 289
32-720 Nowy Wiśnicz, Poland

 

STREFA INSTALATORA

(Polski) Śledź nas na portalach społecznościowych

Image Alt

Redundante Systeme

Die Multicool Plus Aggregate können, unabhängig vom Modell, an den Betrieb in redundanten Systemen angepasst werden.

Agregaty Multicool Plus, bez względu na model, mogą zostać przystosowane do pracy w układach redundantnych. Wszędzie tam gdzie niedopuszczalne są awarie i nawet chwilowe braki w dostawie chłodu, tworzone są systemy składające się z dwóch agregatów zabezpieczających wzajemnie swoje działanie. W normalnym trybie agregaty pracują naprzemiennie, dzięki czemu ich zużycie postępuje według zaprogramowanego cyklu (parametr ustawny). W trybie awaryjnym, gdy jedno z urządzeń ulegnie awarii, drugi z agregatów zapewnia nieprzerwaną dostawę chłodu, aż do usunięcia awarii.

W agregatach, w których włączono funkcję pracy redundantnej, można uaktywnić opcję Power Peak, dzięki której, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na moc, uruchamiają się obydwa agregaty. Ma to na celu jak najszybsze doprowadzenie układu do docelowych i optymalnych warunków pracy. Dzieje się tak np. przy pierwszym uruchomieniu lub przestoju, gdy komora chłodnicza musi uzyskać zadaną temperaturę. Dzięki temu w przypadku planowanych przestojów, możliwy jest szybki powrót do pełnej wydajności całego układu.